Philips GC 4850 02

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1363912/philips-gc-4850-02.jpg

    0

AKCE 90 dnů na vyzkoušení výrobků PHILIPS Otestujte si po dobu 90 dnů různé produkty značky Philips. Nesplní-li vaše očekávání, vrátíme vám peníze zpět. Bližší informace k akci a voucher pro získání vašich peněz zpět naleznete ZDE. Akce platí do 31. 1. 2013. * žehlička Azur * příkon 2600 W * žehlicí plocha SteamGlide »

Recenze Philips GC 4850 02

IVONA POSSINGEROVÁ Tuto žehličku vlastním krátce, ale prozatím jsem nadmíru spokojená, o čem svědčí mé níže uvedená recenze a proto jí vřele doporučím dalším zákazníkům.

Jana Byli jsme spokojeni hlavně s ergonomií žehličky, která je skvělá. Dále s žehlící plochou, obzvláště s parními otvory ve špičce - snadné žehlení v záhybech. Výkon žehličky je dostatečný a žehlička je v momentě nahřátá. Můžeme jenom doporučit. Regulační kolečko nepůsobí příliš bytelně. Výrobek byl nejspíše určen pro ruský trh (ruské certifikáty a vysačky), ale to je spíše jen detail.

Janča Se značkou Philips mám velmi dobré zkušenosti (nejen u žehliček), takže když jsem si musela vybrat novou žehličku (ta stará se mi rozbila) vybírala jsem podle značek. Žehlička Philips GC 4850 02 mi přišla jako nejvhodnější volba (nejen podle recenzí na internetu). Žehlička hezky žehlí, lehce klouže po žehlícím prkně, má opravdu rychlé nahřátí, takže nemusíte čekat nekonečné minuty. Velkou výhodou je dlouhá šňůra. Za mě musím jenom doporučit, protože s touto žehličkou jsem velmi spokojená a doufám, že i nadále budu.

Miroslav Kužel vše nic

Marek Svoboda funguje, žehlí, napařuje.... je dobrá. škoda, že se nedodává i s obsluhou....;-)

+ Přidat hodnocení více...