Philips GC 4860 02 Azur 4000

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1339846/philips-gc-4860-02-azur-4000.jpg

    0

Záruka vrácení peněz 90 dnů Nabídka se vztahuje na vybrané kategorie značky Philips zakoupené v období od 1. 9. 2013 do 31. 1. 2014 žehlička Azur příkon 2600 W žehlicí plocha SteamGlide »

Recenze Philips GC 4860 02 Azur 4000

Jana Bieliková Perfektní Nic

Jitka J. Moje již třetí žehlička a z toho druhá od Phlipsu. Původně jsem chtěla sáhnout po levnějším modelu, protože s žehličkou přeci JEN žehlím :-) Ale nakonec jsem se pro ni rozhodla, protože se mi prostě víc líbila, nyní oceňuji její účelnost. Používám ji už druhý měsíc a nákupu jsem ani na chvíli nelitovala. - výkon - funkce ionizace - vyšší hmotnost, takže lepší tlak na prádlo - velká napařovací plocha, kdy je napařování i ve špičce - tvar žehlící plochy dělá snažší žehlení jinak těžko žehlitelných míst např. u košil - voda z kouhoutku - líbivý design - vyřízení objednávky dávám 1 - nešikovné umístění tlačítka inonizace, protože si ho často nechtěně vypínám. Ale díky diodě i zvuku je to snadné v zápětí rozpoznat.

David Žehlička žehlí opravdu skvěle. Jednoduše se plní a iontový generátor je parádní věc. Z žehličky se po krátké době (cca 2 měsíce) začali loupat popisy tlačítek. Časem se sloupali všechny. Toto negativum neřeším, jelikož nemá na chod žehličky vliv, odfláknuté popisy u takto drahé žehličky nepotěší.

Lili Nejvíc se mi na Philips GC líbí, že je lehoucká a můžu s ní pracovat dýl nez s tou předchozí. Vzhledově pěkná a moderní. Za tu cenu je to přesně to, co jsem si představovala.

Soňa Michalíčková S výrobkem jsem velice spokojená

+ Přidat hodnocení více...