Philips GC9630

 • https://image.srovname.cz/cz/500/3303255/philips-gc9630.jpg

  0
 • https://www.rozbaleno.cz/images/1c/16/HPIGC963020_AA1/350x332/HPIGC963020_AA1_0.jpg

 • http://www.timkutil.cz/imgThumbnailL/649721.png

 • https://img.zehlicky.cz/images/Systemova_zehlicka_s_parnim_generatorem_Philips_GC_9630_20.jpg

 • http://www.euroking.cz/imgThumbnailL/2803913.png

 • https://www.elektrocr.cz/imgThumbnailL/1418603.png

Udělejte s vypraným prádlem krátký proces. Systémová žehlička Philips GC9630 je lehká a velmi snadno ovladatelná. Neztrácejte čas nastavováním teploty. Technologie OptimalTemp umožní žehlit vše najednou bez jediné změny teploty. Z jedné vody načisto vyžehlíte všechny tkaniny od džín až po hedvábí. Žehlící plocha T-ionicGlide poskytne vynikající kluzné vlastnosti. Jede jak sáňky na sněhu. Pečlivě navržený tvar zajistí dokonalý rozvod páry. Během okamžiku zmizí i ty nejodolnější záhyby.

Recenze Philips GC9630

Stanislava Na této žehličce je bezvadné, že nemusíte měnit teplotu pro různé materiály. Nemusíte ji ani odkládat do stojanu, nebo do stojaté polohy, klidně ji můžete nechat žehlicí plochou na prkně a nic se nestane

p plujek systémovou žehličku jsem dosud neměla. Ani jsem zatím nevyužívala žádnou jinou žehličku od značky Philips. Proto jsem ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet přednosti a klady žehlení se systémovou žehličku. Jak jsem byla seznámena, tak mohu sama potvrdit, že se jedná o žehlení jednoduché, praktické, rychlé, bezpečné a bezproblémové. Kdybych se nyní tedy rozhodovala u volby nové žehličky tak to jistě bude systémová žehlička Philips.

Inka Výhodou je lehká žehlička, snadné žehlení, nemusí se nastavovat teploty. A odpadaá časté doplňování vody do zásobníku. Srážení vody na a okolo parního generátoru, otírám suchým hadříkem. PG mám krátce a byla jsem zvyklá odkládat žehličku svisle na patu žehličky a tato ji nemá, tak nevím jetli mám páru pokaždé vypínat nebo odkládat se zapnutou parou na odkládací plochu parního generátoru, to ještě musím zjistit.

Viana33 Pohodové a snadné žehlení bez obav, že něco spálíte

Klára Žehlička Philips mě velmi mile překvapila. Je lehká a dobře se drží v ruce. Žehlení je velmi rychlé a nemusí se nastavovat teplota žehličky, vše se vyžehlí bez problému.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Philips GC9630

Filtrovat:

Na trhu od roku: 2009

Úvěry: cetelem

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Telefon pro objednávky: +420484800580

Email pro objednávky: info@ergocom.cz

Do obchodu

Pobočky: Mochovská, Praha • U Nisy, Liberec • S.K. Neumanna, Hradec Králové • Vackova, Brno

Další: Ebanka,

Telefon pro objednávky: 484800850

Email pro objednávky: obchodcr@ergocom.cz

Do obchodu

Pobočky: Vackova, Brno • S.K.Neumanna, Hradec Králové • U Nisy, Liberec • Mochovská, Praha

Na trhu od roku: 2009

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Email pro objednávky: elektrocr@ergocom.cz

Do obchodu

Hodnocení produktu 97 %

(8 recenzí)
 • Na této žehličce je bezvadné, že nemusíte měnit teplotu pro různé materiály. Nemusíte ji ani odkládat do stojanu, nebo do stojaté polohy, klidně ji můžete nechat žehlicí plochou na prkně a nic se nestane

 • systémovou žehličku jsem dosud neměla. Ani jsem zatím nevyužívala žádnou jinou žehličku od značky Philips. Proto jsem ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet přednosti a klady žehlení se systémovou žehličku. Jak jsem byla seznámena, tak mohu sama potvrdit, že se jedná o žehlení jednoduché, praktické, rychlé, bezpečné a bezproblémové. Kdybych se nyní tedy rozhodovala u volby nové žehličky tak to jistě bude systémová žehlička Philips.

 • Bezvadné je, že nemusím žehličku vracet zpět do krytu a mohu ji při žehlení v klidu nechat položenou na žehlícím prkně.

Co se nejvíc hledá: